BESP

سومین جلد کتاب «هدهد سفید» در کتابخانه‌ها توزیع شد

سومین جلد از کتاب «هدهد سفید» برای نوجوانان توسط نهاد کتابخانه‌ها منتشر و در کتابخانه‌های عمومی کشور توزیع شد. به گزارش خبرگزاری مهر، سومین …

چهارمین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه نوجوانان پس از رونمایی در اختتامیه … «نشان هدهد سفید» منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد.

اقتصاد ایران: سومین جلد از کتاب هدهد سفید برای نوجوانان توسط نهاد کتابخانه ها منتشر و در کتابخانه های عمومی کشور توزیع شد. … ادامه خبر. برچسب‌ها.

به گزارش خبرگزاری مهر ، سومین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه نوجوانان و براساس نیاز ترویج و تبلیغ کتاب و کتابخوانی برای این گروه سنی، همراه …

سومین جلد از کتاب «هدهد سفید» وی‍ژه نوجوانان و بر اساس نیاز به ترویج و … فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد.

چهارمین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه نوجوانان که بر اساس نیاز به ترویج و … «نشان هدهد سفید» منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد.

گوشه‌ای از مُلک باقیِ سلطنتِ کتاب برای نوجوانان سومین جلد از کتاب «هدهد سفید» وی‍ژه … و ارشاد اسلامی منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد. … در جلد سوم از کتاب «هدهد سفید» پس از مطلبی با عنوان «نقطه تلاقی …

سومین جلد‌ از کتاب «هد‌هد‌ سفید‌» وی‍ژه نوجوانان و بر اساس نیاز به ترویج و … و ارشاد‌ اسلامی منتشر و د‌ر کتابخانه‌ های عمومی سراسر کشور توزیع شد‌.

جلدچهارم از کتاب «هدهد سفید» درکتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری توزیع شد. … صدا و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری،چهارمین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه … این گروه سنّی تهیه شده و در کتابخانه‌های عمومی سراسر استان توزیع شد.

چهارمین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه نوجوانان که بر اساس نیاز به ترویج و تبلیغ … جشنواره «نشان هدهد سفید» منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد. … سومین جلسه انجمن شهر بلوک با حضور اعضاء انجمن، اعضای شورای اسلامی و بخشدار …

چهارمین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه نوجوانان که بر اساس نیاز به ترویج و تبلیغ … جشنواره «نشان هدهد سفید» منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد.

چهارمین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه نوجوانان که بر اساس نیاز به ترویج و تبلیغ کتاب … «نشان هدهد سفید» منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد. …. پنجاه و سومین کتابخانه استان چهارمحال و بختیاری همزمان با هفته دولت در شهر هارونی …

نخستین جلد از کتاب «هدهد سفید» وی‍ژه نوجوانان بر اساس نیاز به ترویج و … عمومی کشور منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع می‌شود.

[نهاد کتابخانه های عمومی کشور] گفتگو با کتابدار بخش کودک کتابخانه محقق العلمای … [نهاد کتابخانه های عمومی کشور] در چهارمین جلد از کتاب «هدهد سفید» منتشر شد؛.

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛ پس از انتشار جلد اول از کتاب «هدهد سفید»، جلد دوم این کتاب به همت نهاد …

جلد چهارم از کتاب «هدهد سفید» منتشر شد؛چهارمین پرواز «هدهد سفید» از محرم تا مهر … جشنواره «نشان هدهد سفید» منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد. … با محوریت اجرای طرح پایتخت کتاب ایران؛سومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش …

صالحی در آیین پایانی جشنواره هدهد سفید : کتابخانه ها باید به کارگاه خلاقیت تبدیل شوند … فرهنگی هنری مسجد شهرستان بیله سوار با هدف تجهیز کتابخانه های مساجد توزیع شد. ….. عاملی که باعث شده مسجد صدریه به‌عنوان کانون فرهنگی مهم منطقه به شمار آید، وجود کتابخانه بزرگی است که در دل آن بیش از ۵۰ هزار جلد کتاب جای گرفته است.

كتابخانه عمومي شهيدان وطني قائمشهر. … سومین جلد کتاب «هدهد سفید» در کتابخانه‌ها توزیع شد.

کتاب‌های طرح کتاب خوان فروردین ماه ۱۳۹۸ معرفی شد … رمان به نام یونس سومین اثر از نویسنده جوان علی آرمین است که در سال ۱۳۹۶ در انتشارات شهرستان ادب منتشر شد. …. نخستین جلد از کتاب «هدهد سفید» وی‍ژه نوجوانان بر اساس نیاز به ترویج و … همت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع می‌شود.

فعالیت های کتابخانه ها ، ادبی ، آموزشی و فرهنگی … چهارمین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه نوجوانان که بر اساس نیاز به ترویج و تبلیغ … جشنواره «نشان هدهد سفید» منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد.

کتابخانه عمومی شمیم کوثر شهرستان مرند. … قرآن» که به توزیع عادلانه اقلام جمع‌آوری شده در کتابخانه های عمومی سراسر کشور و … چاه تاریک» سایر بخش‌های سومین جلد از کتاب «هدهد سفید» را تشکیل داده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در هفته دوم شهریورماه …. نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر و در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور توزیع شد. … در ادامه این نامه درباره نکات برجسته دو جلد منتشر شده از کتاب «هدهد سفید» چنین آمده: …. این نرم‌افزار در پنجمین بخش خود «نشانی نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی» بر اساس …

سومین نشست شورای اداری کتابخانه های عمومی استان فارس با موضوع برنامه ریزی … هفته دوم شهریورماه ۱۳۹۸ برای استفاده اعضا و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.

توزیع جلدچهارم از کتاب «هدهد سفید» درچهارمحال و بختیاری | منبع: صدا و سیما … و سیما مرکز چهارمحال و بختیاری،چهارمین جلد از کتاب «هدهد سفید» ویژه نوجوانان … این گروه سنّی تهیه شده و در کتابخانه‌های عمومی سراسر استان توزیع شد.

سعیدی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با خرید کتاب «اوسنه گوهرشاد»، پس از مطالعه دقیق … به گام دوم برجامی ایران · سومین جلد کتاب «هدهد سفید» در کتابخانه‌ها توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، چهار کتاب «اشغال؛ تصویر ….. رمان به نام یونس سومین اثر از نویسنده جوان علی آرمین است که در سال ۱۳۹۶ در … سلیقه و هنرمندی خاصی تصنیف و صفحه‌آرایی شده و کیفیت طراحی جلد نیز برای جذب ….. جایزه بزرگ خوانندگان کودک و نوجوان کتابخوان ایران با عنوان «نشان هدهد سفید» …

برچسب‌ها:, , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر