BESP

برداشت دیگران اصلا مهم نیست

چرا نباید برایتان مهم باشد دیگران درموردتان چه فکری می‌کنند. … این به آن معنا نیست که از این به بعد باید با دیگران بدرفتاری کنید، آنها و نظراتشان را … و وقتی به ۶۰ سالگی می رسی می فهمی که اصلا دیگران در مورد تو فکر نمی کنند.

من مدتی بود که فکر میکردم نظرات دیگران برام مهم نیس اماالان چند وقتی هست که وقتی در شرایط قرار میگیرم …. اصلا مهم نیست پس مطمئنم کارای من واسه کسی مهم نیست.

نگران قضاوت دیگران نباش نحوه تفکر و قضاوت دیگران ,طرز تفكر دیگران, طرز … آمد بلافاصله آن را با این جمله:” مهم نیست این مشكل آنهاست نه من”، جایگزین كنید.

ممکن است اغلب مردم اصلاً در مورد شما هیچ قضاوتی نداشته باشند؛ جداً این را باور … آیا این برداشت های غلط در رویه زندگی شما تاثیر زیادی خواهد داشت؟ … مهم نیست مردم چطور شما را می بینند، اما باور شما نسبت به خودتان یک دنیا می ارزد.

در این نوشتار تمام حرف ما همین است و ۶ روش اهمیت ندادن به فکر دیگران درباره خودتان را به شما یاد می دهیم. … دادن به چیزی که برای‌تان مهم است، برای عذرخواهی علت‌هایی واقعی نیستند. … ۵ روش که اصلا به فکر مردم درباره خودتان اهمیت ندهید.

اما چطور می‌توانیم حرف و رفتار دیگران را به خودمان نگیریم؟ … است اشاره‌ی صورت‌شان را منفی ببینید یا حرکات بدن‌شان را بد برداشت کنید. … را ببینید و این حرف را از دهن او بشنوید، باور کردنش چندان راحت نیست. … ناراحتی‌تان را با او در میان بگذارید یا اصلا کل قضیه را فراموش کنید؟ … ۵ راهکار مهم برای شنونده بودن.

یادتان باشد که خیلی از افراد اصلاً حواسشان به شما نیست … به خودم معتقد نیستم، پس من برداشت شخصی خودم از نوع نگاه شما به خودم هستم.”.

یادتان باشد که خیلی از افراد اصلاً حواسشان به شما نیست.

نگران قضاوت دیگران درباره خودتان نباشید … درگذشته طرد شدن از گروه و قبیله مساوی بود با مرگ، پس خیلی جای تعجب نیست که پذیرفته شدن آنقدر مهم است. …. این اصلاً برداشت صحیحی نیست این طرد شدن یعنی یک بار دیگر دیگران …

یادتان باشد که خیلی از افراد اصلاً حواسشان به شما نیست … نگاه دیگران برآیید و کم‌کم متوجه شوید که واقعاً مهم نیست دیگران چی فکر می‌کنند.

بیشتر ما در شرایطی بزرگ شدیم که مهم نبوده چی میخوایم یا چه چیزی حس میکنیم و … که دیگران هیچوت نمیتونن حقیقت درون مارو ببینن اونها در نهایت یک برداشت با توجه …. کنی و اصلا لازم نیست نظرتو درباره من عوض کنی و میتونی همین نظر رو درباره من …

این طور بگویم:اصلاً برای یک شخصیت با اعتماد به نفس و سالم مهم نیست که دیگران چه فکری در موردشان می کنند. این افراد فهمیده اند که درک دیگران از …

«حالا اینجا دیگه خبری نیست. … امروز حالش خوش نیست. … «اصلاً مهم نیست. … پیراهن آبی یخه گلابی و پف داری از پشت پرده بیرون آمد، نوری جا خورد و یک قدم به عقب برداشت. مخصوصاً که شوری خانم بی اعتنا به دیگران، یک راست به سمت خود او آمد و گفت، …

اولین مهارت مهم زندگی: چطور همه‌ی مسائل رو برای خودت شخصی نکنی … اصلا دلم نمی‌‌خواد با گفتن این حقیقت ناراحتت کنم، اما دیگران اونقدرها هم درباره تو فکر نمی‌کنن (به … اگه توی کاری شکست خوردی معنیش این نیست که تو یک بازنده‌ای! … جدید رو امتحان کنی و از خودت بپرسی « اگه {چیزی که مخالف برداشت منه} درباره ی من درست باشه چی؟

برای اینکه بیاموزیم چگونه با دیگران صحبت کنیم؟ باید بدانیم تنها کلمات … هم صحبت هایم مهم نیست و هم شما را فرد مهمی نمی دانم. هرچند که واقعا چنین …

نتیجتا مهم است که در زندگی جهت، هدف، مقصود و معنی داشته باشیم اگر این چنین زندگی …. به طوری که اصلاً همه‌ی جهان را از دیدگاه و چشم جنسی نگاه می‌کنند و همه‌ی گفت‌وگوها و … را با دیگران مقایسه می کنیم، حتی وقتی که موضوع آنقدر مهم نیست و درباره دیگران … نجس اند، کثیف اند و بد هستند، برای این که در کودکی به این برداشت رسیده اند.

سعى کن که اصلا به دستش نیارى … تصمیم خداوند از قدرت … خوشبختی از آن کسی است که در پی خوشبختی دیگران باشد. زرتشت … … مهم نیست کجا متولّد شدم و چگونه و کجا زندگی کرده ام. مهم این است که در … تا کدام فرزند برداشت کند؟ . . . ویرانه کاخ …

دیگران را زود قضاوت نمی کنید اگر قضاوت می کنید برداشت منفی نمی کنید. … می نشینید و دیگران از شما تعریف می کنند منکر نشوید «نگوید اصلاً این طور نیست.

مهم نیست چه کسی هستید مهم این است که دیگران درباره ی شما چه می اندیشند. … اساس چگونگی برداشت ما برای رفتار کردن واکنش نشان می دهند و اصلا مهم نیست که دستور …

… تا به شیوههایی رفتار کنید که دیگران برداشت خوبی از رفتار شما داشته باشند. این بخش منحصرا درباره ی زبان بدن نیست، بلکه این نگرشها به طور ناخودآگاه بر زبان … احساس امنیت کنید و از خود اطمینان نشان دهید این نگرش آنقدر مهم است که باید یک مقاله ی … گذاشتن به دیگران یا چیزی به دست میآورید یا اصلا چیزی را از دست نمیدهید.

چون انتقاد دیگران در صورتی که ما یه انسان قوی باشیم اصلاً کوچکترین تاثیری رومون نداره. … باور درست اینه من قرار نیست بی خطا باشم ولی فردا کاری میکنم که از الان بهتر … وقتی نگاه و تایید دیگران برات مهم باشه این مثل یه ویروس کل … آدم مثبت آدمیه که تو شرایط سخت هم برداشت هاش مثبته و خوب تحلیل میکنه.

“حالا بزار، نه فقط می خوام بدونه، اصلاً مهم نیست، بفهمه که” این جمله را زیاد شنیدید دیگه؟ … این مقاله هم می تواند بدردتان بخورد چگونه از دیگران تعریف کنیم ؟ … را بیان کنید، دوم نتیجه را و در آخر برداشت تان از آن اتفاق را بگویید.

شاید اصلا احساس میکنید ارزش برقرار ارتباط با فرد مورد نظر را ندارید. تمام این ها … قبل از شروع بحث 2 قانون مهم رو باید به شما یاد آوری کنم: قانون شماره 1 … قانون شماره 3 : برقراری ارتباط خوب ذاتی نیست و کاملا اکتسابی است. خب شروع … چطور در جمعی که کسی را نمیشناسیم با دیگران رابطه برقرار کنیم؟ چرا نباید …

برچسب‌ها:, , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر